Do góry

Nowe wina w Nolio – Agata Pinot Grigio IGT


admin 13-07-2017 ,

Niebawem w Nolio pojawi się zupełnie nowa karta win, a w niej sporo prawdziwych perełek, których historie chcieliśmy Wam opowiedzieć. Zaczynamy od naszego nowego Pinot Grigio, prawdziwej perełki, której nie mogliśmy przeoczyć.

Agata Pinot Grigio IGT pochodzi z winnicy BENAZZOLI w Veneto, której sercem są dwie kobiety – Claudia i Giulia. Historia ich rodzinnej pasji rozpoczyna się jednak od mężczyzn. Najpierw dziadek Onorio, a później jego synowie Vittorio i Bruno, założyli i rozwijali pierwszą winnicę w Trentino Val d’Adige. Jednak od ostatnich dziesięciu lat to dwie siostry, Claudia i Giulia, rozwijają swoją własną filozofię tworzenia win. Każda z butelek ma odzwierciedlać charakter ziemi, z której pochodzą grona. Wina są tworzone nie tylko dla kobiet, ale przez kobiety, a każda butelka jest snem o innej przedstawicielce płci pięknej.

I tak właśnie poznaliśmy AGATĘ (Pinot Grigio IGT). Wedle jej autorek, jest ona dorosłą kobietą o genialnym umyśle i wielkiej życiowej energii. Kocha podróże, nawet te samotne, bo zawsze ma ze sobą torbę pełną marzeń.

Przyjdźcie do nas poznać Agatę już w najbliższy weekend! Do zobaczenia przy stole 😉

Agata Pinot Grigio IGT - nowe wina w Nolio
Agata Pinot Grigio IGT – nowe wina w Nolio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *