Do góry

GalvaninaBogata w naturalne minerały woda mineralna Galvanina jest jedną z najlepszych włoskich wód mineralnych i stanowi narodową dumę Włoch. Została ona odkryta przez Rzymian ok. 2000 lat temu. Swój początek bierze z apenińskich gór, gdzie formują się – dzięki opadom deszczu i śniegu – naturalne baseny. Podczas długiej wędrówki podziemnymi kanałami przefiltrowana przez piaskowca i glinę woda wchodzi w kontakt z wieloma cennymi solami mineralnymi i zyskuje naturalne właściwości musujące. Dopiero po 30 długich miesiącach delikatnie bulgocząc wypływa ze źródła w San Lorenzo Monte.

Z tym miejscem związana jest słynna włoska legenda, o parze kochanków, która znalazła schronienie u podnóża góry, z którego tryskało źródło. Pragnąc uwiecznić łączące ich uczucie, wyrzeźbili na fontannie swoje inicjały wraz z łacińską sentencją: Omnia Vincit Amor (Miłość zwycięży wszystko). Od tej pory źródło w San Lorenzo Monte nazywane jest Fontanną Miłości i odwiedzane jest nie tylko z powodu swoich leczniczych właściwości, ale także przez zakochanych, którzy chcą zapewnić sobie szczęście w miłości.

Woda pochodząca  z tego źródła wzbogacana jest wg tradycyjnych receptur w ekologiczne lokalne owoce i naturalne aromaty oraz dwutlenek węgla naturalnego pochodzenia i w ten sposób powstają naturalne, organiczne napoje Galvanina. Są one certyfikowane, ekologiczne i nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, barwników, aromatów ani konserwantów.Nawet tłoczone, szklane butelki zostały zaprojektowane tak, by chroniły wyjątkowe właściwości i jakość znajdujących się w środku składników.

W naszej karcie znaleźć można wodę gazowaną i niegazowaną Galvanina, organiczne herbaty FREDDO, organiczne napoje owocowe, organiczną Cola i napoje z linii aperitif.

Herbaty mrożone powstają z naparów Darjeeling, Chun Mee, Yin Zhen, naturalnej wody mineralnej, cukru trzcinowego i włoskich owoców. Zawierają one owoce bio, ręcznie zbierane we włoskich sadach.

Organiczne napoje Organic Fru.it powstają ze śródziemnomorskich, aromatycznych, ręcznie zbieranych bio owoców z dodatkiem trzciny cukrowej i naturalnie gazowanej wody mineralnej.

Organiczna Cola zawiera naturalne aromaty, cukier trzcinowy, cukier karmelizowany i naturalnie gazowaną wodę mineralną.

Linia organicznych włoskich aperitif’ów bezalkoholowych obejmuje trzy silnie ziołowa smaki – Chinotto z włoską pomarańczą chinotto, Ginger z imbirem i Cederatę z cedrem, cytrusem z Kalabrii.