5. urodziny Nolio

5. urodziny Nolio

Drodzy Goście!

11 listopada 2020 obchodziliśmy nasze 5. urodziny. Obchodziliśmy, ale nie świętowaliśmy, bo jak świętować bez Was? Każde nasze urodziny były dla nas wielką radością ze wspólnego spotkania w naszym domu, w Nolio, przy Krakowskiej 27.

Ten rok postawił przed nami wszystkimi wiele wyzwań, a jednym z nich są nasze 5. urodziny. Nie wyobrażamy sobie tego jubileuszu bez Was. Dlatego zapraszamy Was na wspólną urodzinową kolację, która trwać będzie równo miesiąc, po ponownym otwarciu Nolio. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza urodzinowa impreza, która trwać będzie cały miesiąc, była huczna, smaczna i zaskakująca.

Zaproszenia na nasze 5. urodziny oferujemy Wam już od dziś. Tajemnicze złote pudełko kryje w sobie bilecik, zasady świętowania i mały upominek, od nas dla Was. To nasze ukochane bąbelki Il Colle Icy Bubbles. Złoty symbol słońca, radości, a tym razem, przede wszystkim, naszej wdzięczności za okazaną nam pomoc i zaufanie.

5. urodziny Nolio
5. urodziny Nolio

KIEDY?
Po lockdownie. Chcemy spotkać się z Wami w Nolio i jak tylko sytuacja pozwoli na ponowne otwarcie restauracji, ogłosimy urodzinowy miesiąc w Nolio. Wydaje nam się, że będzie to już wiosną, ale nie smućcie się. Czas szybko leci, a wiosną mamy dostęp do włoskich nowalijek, na długo zanim pojawią się w Polsce. Po długiej i pewnie niełatwej dla nas wszystkich zimie, będzie to też czas radości i nadziei. Nowe otwarcie.

Dokładny okres świętowania podamy Wam jak tylko sytuacja związana z pandemią ustabilizuje się na tyle, że będziemy mogli zaplanować ponowne otwarcie. Wstępnie planujemy, że stanie się to nie później niż w maju 2021.

CO OBEJMUJE ZAPROSZENIE?
Osoby, które wykupią zaproszenie i – czego nie ukrywamy – okażą nam tym swoje wsparcie i zaufanie, teraz  otrzymają od nas butelkę musującego Icy Bubbles, a na wiosnę, w urodzinowym miesiącu, niezwykłą, ekskluzywną kolację dla dwóch osób.

Urodzinowa kolacja z okazji 5. urodzin będzie się składać z 5 elementów:

  • aperitivo
  • przystawka
  • pizza
  • pasta
  • deser

Zarówno aperitivo jak i dania będą naszymi ekskluzywnymi, autorskimi propozycjami, niedostępnymi w standardowej ofercie Nolio. Nie będzie ich można zamówić z karty, będą dostępne jedynie dla posiadaczy naszego urodzinowego zaproszenia.

Aby skorzystać z zaproszenia, będziemy Was prosić o wcześniejszą rezerwację stolika, w dowolnym dniu, w czasie urodzinowego miesiąca, który ogłosimy z wyprzedzeniem.

Zaproszenie jest ważne dla 2 osób. Obejmuje opisaną wyżej kolację oraz upominek od nas, z wdzięczności za okazaną nam pomoc i za Wasze zaufanie. Koszt zaproszenia: 200 zł.

JAK ZDOBYĆ ZAPROSZENIE?

  • Zaproszenia można odbierać osobiście w Nolio.
  • Liczba zaproszeń jest limitowana.
  • Ze względów logistycznych nie możemy zaoferować Wam dostawy samych tylko zaproszeń do domu. Ale możemy połączyć dostawę naszej pizzy i pierożków #NolioWDomu oraz produktów ze sklepiku #NolioDeli z dostawą zaproszeń.
  • Płatność: gotówka, blik, przelew, szybka płatność online oraz karta (tylko przy odbiorze osobistym).

Dziękujemy Wam za to, że byliście i jesteście z nami. Będziemy wdzięczni jeśli zechcecie nas teraz wesprzeć. W zamian obiecujemy zaskoczyć Was kulinarnie na wiosnę. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki Wam będziemy mogli wkrótce wspólnie z Wami świętować!

2 thoughts on “5. urodziny Nolio”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *