Nowe menu na wynos i z dostawą

Nowe menu z dostawą i na wynos

Od 24 października 2020, do odwołania, wracamy do systemu dostaw i sprzedaży na wynos. Nie wiemy ile ta sytuacja potrwa, ale mamy nadzieję, że uda się nam dawać Wam powody do tego, żebyście o nas nie zapomnieli.

Obiecujemy, że bez względu na to ile czasu potrwa nasze zamknięcie, codziennie będziemy Wam gotować, piec pizzę i rozpieszczać Wasze podniebienia.

Startujemy trochę z zaskoczenia, więc na początek, nasze menu będzie przewidywalne. Mamy dla Was pizzę, makarony i pierożki #NolioWDomu, napoje i wino, które znacie z restauracji.

Chcemy Wam również zaoferować produkty z naszego sklepiku #NolioDeli, które sprowadzamy bezpośrednio od naszych włoskich dostawców. Znajdziecie tu nasze oliwy Anfosso, mąkę, parmezan, sycylijskie oregano, oliwki i pomidory San Marzano.

Szczegóły naszego działania w tym trudnym dla nas wszystkich czasie znajdziecie tutaj: Menu na wynos i z dostawą.

Wszystkie nasze pizze oraz makarony i pierożki do samodzielnego przyrządzenia w domu,  możecie zamówić także w naszej siostrzanej restauracji N’Pizza. Sprawdźcie koniecznie swój rejon na naszej mapce dostaw, aby wybrać lokalizację, z której możemy do Was dojechać z naszą napoletaną i domową pastą fresca.

Będziemy tęsknić za Wami u nas #NolioUNas, ale spróbujemy wprosić się do Was #NolioUWas.  Dużo zdrowia dla Was Kochani i do zobaczenia!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *