Pierwsze urodziny Nolio

Pierwsze urodziny Nolio

Drodzy Goście!

W listopadzie mija rok odkąd otwarliśmy dla Was Nolio. Dla nas to czas podsumowań, refleksji i podziękowań. Dla Was – wspólnego z nami świętowania!

Od środy 16 listopada do niedzieli 20 listopada zapraszamy Was na pierwsze urodziny NOLIO!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne urodzinowe zestawy, złożone z naszych bestsellerowych dań, które pojawiły się przez ostatni rok w Nolio, w specjalnej urodzinowej cenie. Jest to to menu degustacyjne, porcje są nieco mniejsze niż standardowe, dzięki czemu każdy z Gości będzie mógł skosztować kilku z najbardziej docenianych dań z naszego menu.

Z wdzięczności dla Was, za wszystkie dobre, wspólnie spędzone chwile, do każdego zestawu dołączamy PREZENT – ŁASICĘ NOLIO. To wyjątkowa okazja, żeby ją zdobyć 🙂

Ilość zestawów jest limitowana, ale w tych dniach, od 16 do 20 listopada, restauracja pracować będzie normalnie i wszystkie pozostałe dania z karty będą dostępne.

I na koniec – w imieniu całego zespołu tworzącego Nolio, dziękujemy Wam! Za Waszą obecność, zaufanie, opinie, komplementy, a także konstruktywną krytykę, dzięki której cały czas staramy się bardziej.

Zapraszamy! Do zobaczenia w Nolio!

Pierwsze urodziny Nolio
Pierwsze urodziny Nolio

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *